Kontakt +48 796 991 661, biuro@mapasql.pl

Kancelaria komornika Mińsk Mazowiecki

Oferujemy system do wyświetlania spraw komorniczych z miasta Mińsk Mazowiecki, który przyśpieszy logistykę w Twojej kancelarii komorniczej!

Jeśli prowadzisz sprawy komornicze dla miasta Mińsk Mazowiecki system pomoże Ci w pracy. Lokalizacje dłużników z miasta Mińsk Mazowiecki to już dla komornika nie problem!

System oferuje wyświetlenie na mapie spraw komorniczych dla miasta Mińsk Mazowiecki. Komornik prowadzący sprawy w mieście Mińsk Mazowiecki mogą wyświetlić swoje sprawy dłużników na mapie i znacznie przyśpieszyć swoją pracę w terenie używając nawigacji w systemie. Oferujemy wersję mobilną dla komorników oraz panel zarządzania dla pracowników biurowych. System mapaSQL pomoże wyświetlić wszystkie sprawy komornicze na mapie Mińsk Mazowiecki, z takich programów jak Komornik SQL oraz Kancelaria Komornika. Wystarczy w programie, na którym pracujesz wyeksportować plik .xml ze sprawami, zalogować się do systemu i zaimportować wcześniej wygenerowany plik.

Kancelaria komornicza Mińsk Mazowiecki, komornik Mińsk Mazowiecki, kancelaria komornika Mińsk Mazowiecki, aukcje komornicze Mińsk Mazowiecki.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Optymalizując pracę, oszczędzasz czas. Dodając sprawy na mapę możesz łatwo ustalać trasy. Dobre zarządzenie pracą to możliwość obsługi większej ilości dłużników.

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Maksymalnie uporządkujemy Twoją pracę. Ułatwimy maksymalnie dotarcie do dłużnika. Wygodny panel zarządzania, stały kontakt z klientem, wystawiamy faktury.

Zarządzanie pracą

Zarządzanie pracą

Ułatwimy przepływ danych w firmie. Wygeneruj sprawy komornicze na mapie. Dajemy gwarancje bezpieczeństwa danych i stałą administrację w cenie abonamentu.

START

0 zł + VAT
14 dni za darmo!

ABONAMENT I

50 zł + VAT
konto na miesiąc

ABONAMENT II

250 zł + VAT
konto na 6 miesięcy
(miesiąc gratis)

ABONAMENT III

450 zł + VAT
konto na 12 miesięcy
(3 miesiące gratis)

Jak rozpocząć pracę w systemie?

Skontaktuj się z naszą firmą +48 796 991 661, aby porozmawiać o systemie wyświetlania spraw na mapie i warunkach współpracy.

Pomagamy 9 firmom wyświetlić na mapie 39 962 spraw w całej Polsce!