Kontakt +48 796 991 661, biuro@mapasql.pl
Zaloguj się na szerszym ekranie.

Kancelaria komornika Borne Sulinowo

Oferujemy system do wyświetlania spraw komorniczych z miasta Borne Sulinowo, który przyśpieszy logistykę w Twojej kancelarii komorniczej! Jeśli prowadzisz sprawy komornicze dla miasta Borne Sulinowo system pomoże Ci w pracy. Lokalizacje dłużników z miasta Borne Sulinowo to już dla komornika nie problem! System oferuje wyświetlenie na mapie spraw komorniczych dla miasta Borne Sulinowo. Komornik prowadzący sprawy w mieście Borne Sulinowo mogą wyświetlić swoje sprawy dłużników na mapie i znacznie przyśpieszyć swoją pracę w terenie używając nawigacji w systemie. Oferujemy wersję mobilną dla komorników oraz panel zarządzania dla pracowników biurowych. System mapaSQL pomoże wyświetlić wszystkie sprawy komornicze na mapie Borne Sulinowo, z takich programów jak Komornik SQL oraz Kancelaria Komornika. Wystarczy w programie, na którym pracujesz wyeksportować plik .xml ze sprawami, zalogować się do systemu i zaimportować wcześniej wygenerowany plik. Program dla kancelarii komornika Borne Sulinowo, program dla komornika Borne Sulinowo, kancelaria komornicza online Borne Sulinowo, komornik online Borne Sulinowo.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Optymalizując pracę, oszczędzasz czas. Dodając sprawy na mapę łatwo ustalisz trasy. Dobre zarządzenie pracą to możliwość obsługi większej ilości dłużników.

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Maksymalnie uporządkujemy Twoją pracę. Ułatwimy maksymalnie dotarcie do dłużnika. Wygodny panel zarządzania, stały kontakt z klientem, wystawiamy faktury.

Zarządzanie pracą

Zarządzanie pracą

Ułatwimy przepływ danych w firmie. Wygeneruj sprawy komornicze na mapie. Dajemy gwarancje bezpieczeństwa danych i administrację w cenie abonamentu.

START

0 zł + VAT
14 dni za darmo!

ABONAMENT I

50 zł + VAT
konto na miesiąc

ABONAMENT II

250 zł + VAT
konto na 6 miesięcy
(miesiąc gratis)

ABONAMENT III

450 zł + VAT
konto na 12 miesięcy
(3 miesiące gratis)

Jak uruchomić program dla kancelarii?

Skontaktuj się z naszą firmą +48 796 991 661, aby porozmawiać o systemie wyświetlania spraw na mapie i warunkach współpracy.

Pomagamy 13 firmom wyświetlić 52 142 spraw w Polsce!