Kontakt +48 796 991 661, biuro@mapasql.pl
Zaloguj się na szerszym ekranie.

Kancelaria komornika Dąbrowa Górnicza

Oferujemy system do wyświetlania spraw komorniczych z miasta Dąbrowa Górnicza, który przyśpieszy logistykę w Twojej kancelarii komorniczej! Jeśli prowadzisz sprawy komornicze dla miasta Dąbrowa Górnicza system pomoże Ci w pracy. Lokalizacje dłużników z miasta Dąbrowa Górnicza to już dla komornika nie problem! System oferuje wyświetlenie na mapie spraw komorniczych dla miasta Dąbrowa Górnicza. Komornik prowadzący sprawy w mieście Dąbrowa Górnicza mogą wyświetlić swoje sprawy dłużników na mapie i znacznie przyśpieszyć swoją pracę w terenie używając nawigacji w systemie. Oferujemy wersję mobilną dla komorników oraz panel zarządzania dla pracowników biurowych. System mapaSQL pomoże wyświetlić wszystkie sprawy komornicze na mapie Dąbrowa Górnicza, z takich programów jak Komornik SQL oraz Kancelaria Komornika. Wystarczy w programie, na którym pracujesz wyeksportować plik .xml ze sprawami, zalogować się do systemu i zaimportować wcześniej wygenerowany plik. Program dla kancelarii komornika Dąbrowa Górnicza, program dla komornika Dąbrowa Górnicza, kancelaria komornicza online Dąbrowa Górnicza, komornik online Dąbrowa Górnicza.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Optymalizując pracę, oszczędzasz czas. Dodając sprawy na mapę łatwo ustalisz trasy. Dobre zarządzenie pracą to możliwość obsługi większej ilości dłużników.

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Maksymalnie uporządkujemy Twoją pracę. Ułatwimy maksymalnie dotarcie do dłużnika. Wygodny panel zarządzania, stały kontakt z klientem, wystawiamy faktury.

Zarządzanie pracą

Zarządzanie pracą

Ułatwimy przepływ danych w firmie. Wygeneruj sprawy komornicze na mapie. Dajemy gwarancje bezpieczeństwa danych i administrację w cenie abonamentu.

START

0 zł + VAT
14 dni za darmo!

ABONAMENT I

50 zł + VAT
konto na miesiąc

ABONAMENT II

250 zł + VAT
konto na 6 miesięcy
(miesiąc gratis)

ABONAMENT III

450 zł + VAT
konto na 12 miesięcy
(3 miesiące gratis)

Jak uruchomić program dla kancelarii?

Skontaktuj się z naszą firmą +48 796 991 661, aby porozmawiać o systemie wyświetlania spraw na mapie i warunkach współpracy.

Pomagamy 13 firmom wyświetlić 52 142 spraw w Polsce!