Kontakt +48 796 991 661, biuro@mapasql.pl

Kancelaria komornika G±bin

Oferujemy system do wy¶wietlania spraw komorniczych z miasta G±bin, który przy¶pieszy logistykę w Twojej kancelarii komorniczej!

Je¶li prowadzisz sprawy komornicze dla miasta G±bin system pomoże Ci w pracy. Lokalizacje dłużników z miasta G±bin to już dla komornika nie problem!

System oferuje wy¶wietlenie na mapie spraw komorniczych dla miasta G±bin. Komornik prowadz±cy sprawy w mie¶cie G±bin mog± wy¶wietlić swoje sprawy dłużników na mapie i znacznie przy¶pieszyć swoj± pracę w terenie używaj±c nawigacji w systemie. Oferujemy wersję mobiln± dla komorników oraz panel zarz±dzania dla pracowników biurowych. System mapaSQL pomoże wy¶wietlić wszystkie sprawy komornicze na mapie G±bin, z takich programów jak Komornik SQL oraz Kancelaria Komornika. Wystarczy w programie, na którym pracujesz wyeksportować plik .xml ze sprawami, zalogować się do systemu i zaimportować wcze¶niej wygenerowany plik.

Program dla kancelarii komornika G±bin, program dla komornika G±bin, kancelaria komornicza online G±bin, komornik program G±bin, kancelaria komornicza program G±bin, komornik online G±bin, kancelaria komornicza online G±bin, aukcje komornicze G±bin.

Oszczędno¶ć czasu

Oszczędno¶ć czasu

Optymalizuj±c pracę, oszczędzasz czas. Dodaj±c sprawy na mapę łatwo ustalisz trasy. Dobre zarz±dzenie prac± to możliwo¶ć obsługi większej ilo¶ci dłużników.

Funkcjonalno¶ć

Funkcjonalno¶ć

Maksymalnie uporz±dkujemy Twoj± pracę. Ułatwimy maksymalnie dotarcie do dłużnika. Wygodny panel zarz±dzania, stały kontakt z klientem, wystawiamy faktury.

Zarz±dzanie prac±

Zarz±dzanie prac±

Ułatwimy przepływ danych w firmie. Wygeneruj sprawy komornicze na mapie. Dajemy gwarancje bezpieczeństwa danych i administrację w cenie abonamentu.

START

0 zł + VAT
14 dni za darmo!

ABONAMENT I

50 zł + VAT
konto na miesi±c

ABONAMENT II

250 zł + VAT
konto na 6 miesięcy
(miesi±c gratis)

ABONAMENT III

450 zł + VAT
konto na 12 miesięcy
(3 miesi±ce gratis)

Jak rozpocz±ć pracę w systemie?

Skontaktuj się z nasz± firm± +48 796 991 661, aby porozmawiać o systemie wy¶wietlania spraw na mapie i warunkach współpracy.

Pomagamy 9 firmom wy¶wietlić 40 351 spraw w Polsce!