Kontakt +48 796 991 661, biuro@mapasql.pl

Kancelaria komornika Gorzów Wielkopolski

Oferujemy system do wyświetlania spraw komorniczych z miasta Gorzów Wielkopolski, który przyśpieszy logistykę w Twojej kancelarii komorniczej!

Jeśli prowadzisz sprawy komornicze dla miasta Gorzów Wielkopolski system pomoże Ci w pracy. Lokalizacje dłużników z miasta Gorzów Wielkopolski to już dla komornika nie problem!

System oferuje wyświetlenie na mapie spraw komorniczych dla miasta Gorzów Wielkopolski. Komornik prowadzący sprawy w mieście Gorzów Wielkopolski mogą wyświetlić swoje sprawy dłużników na mapie i znacznie przyśpieszyć swoją pracę w terenie używając nawigacji w systemie. Oferujemy wersję mobilną dla komorników oraz panel zarządzania dla pracowników biurowych. System mapaSQL pomoże wyświetlić wszystkie sprawy komornicze na mapie Gorzów Wielkopolski, z takich programów jak Komornik SQL oraz Kancelaria Komornika. Wystarczy w programie, na którym pracujesz wyeksportować plik .xml ze sprawami, zalogować się do systemu i zaimportować wcześniej wygenerowany plik.

Program dla kancelarii komornika Gorzów Wielkopolski, program dla komornika Gorzów Wielkopolski, kancelaria komornicza online Gorzów Wielkopolski, komornik program Gorzów Wielkopolski, kancelaria komornicza program Gorzów Wielkopolski, komornik online Gorzów Wielkopolski, kancelaria komornicza online Gorzów Wielkopolski, aukcje komornicze Gorzów Wielkopolski.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Optymalizując pracę, oszczędzasz czas. Dodając sprawy na mapę łatwo ustalisz trasy. Dobre zarządzenie pracą to możliwość obsługi większej ilości dłużników.

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Maksymalnie uporządkujemy Twoją pracę. Ułatwimy maksymalnie dotarcie do dłużnika. Wygodny panel zarządzania, stały kontakt z klientem, wystawiamy faktury.

Zarządzanie pracą

Zarządzanie pracą

Ułatwimy przepływ danych w firmie. Wygeneruj sprawy komornicze na mapie. Dajemy gwarancje bezpieczeństwa danych i administrację w cenie abonamentu.

START

0 zł + VAT
14 dni za darmo!

ABONAMENT I

50 zł + VAT
konto na miesiąc

ABONAMENT II

250 zł + VAT
konto na 6 miesięcy
(miesiąc gratis)

ABONAMENT III

450 zł + VAT
konto na 12 miesięcy
(3 miesiące gratis)

Jak rozpocząć pracę w systemie?

Skontaktuj się z naszą firmą +48 796 991 661, aby porozmawiać o systemie wyświetlania spraw na mapie i warunkach współpracy.

Pomagamy 9 firmom wyświetlić 40 013 spraw w Polsce!