Kontakt +48 796 991 661, biuro@mapasql.pl

Kancelaria komornika Kudowa Zdrój

Oferujemy system do wyświetlania spraw komorniczych z miasta Kudowa Zdrój, który przyśpieszy logistykę w Twojej kancelarii komorniczej!

Jeśli prowadzisz sprawy komornicze dla miasta Kudowa Zdrój system pomoże Ci w pracy. Lokalizacje dłużników z miasta Kudowa Zdrój to już dla komornika nie problem!

System oferuje wyświetlenie na mapie spraw komorniczych dla miasta Kudowa Zdrój. Komornik prowadzący sprawy w mieście Kudowa Zdrój mogą wyświetlić swoje sprawy dłużników na mapie i znacznie przyśpieszyć swoją pracę w terenie używając nawigacji w systemie. Oferujemy wersję mobilną dla komorników oraz panel zarządzania dla pracowników biurowych. System mapaSQL pomoże wyświetlić wszystkie sprawy komornicze na mapie Kudowa Zdrój, z takich programów jak Komornik SQL oraz Kancelaria Komornika. Wystarczy w programie, na którym pracujesz wyeksportować plik .xml ze sprawami, zalogować się do systemu i zaimportować wcześniej wygenerowany plik.

Program dla kancelarii komornika Kudowa Zdrój, program dla komornika Kudowa Zdrój, kancelaria komornicza online Kudowa Zdrój, komornik program Kudowa Zdrój, kancelaria komornicza program Kudowa Zdrój, komornik online Kudowa Zdrój, kancelaria komornicza online Kudowa Zdrój, aukcje komornicze Kudowa Zdrój.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Optymalizując pracę, oszczędzasz czas. Dodając sprawy na mapę łatwo ustalisz trasy. Dobre zarządzenie pracą to możliwość obsługi większej ilości dłużników.

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Maksymalnie uporządkujemy Twoją pracę. Ułatwimy maksymalnie dotarcie do dłużnika. Wygodny panel zarządzania, stały kontakt z klientem, wystawiamy faktury.

Zarządzanie pracą

Zarządzanie pracą

Ułatwimy przepływ danych w firmie. Wygeneruj sprawy komornicze na mapie. Dajemy gwarancje bezpieczeństwa danych i administrację w cenie abonamentu.

START

0 zł + VAT
14 dni za darmo!

ABONAMENT I

50 zł + VAT
konto na miesiąc

ABONAMENT II

250 zł + VAT
konto na 6 miesięcy
(miesiąc gratis)

ABONAMENT III

450 zł + VAT
konto na 12 miesięcy
(3 miesiące gratis)

Jak rozpocząć pracę w systemie?

Skontaktuj się z naszą firmą +48 796 991 661, aby porozmawiać o systemie wyświetlania spraw na mapie i warunkach współpracy.

Pomagamy 9 firmom wyświetlić 40 351 spraw w Polsce!